15.07.2016.

[11:47] Man kaut kā nesanāk nobeigt blogus un arī diezgan agri iesākt, jo es par to ļoti bieži aizmirstu. Nu vakar salikām mēbeles, bet apstājāmies pie galdiņa. Jo netika dota klāt instrukcija un mēs nezinām kā to sastellēt. Šodien būs atlikušās mantas jāsaliek sekcijā un lielā istaba arī būs Done! Laikam nākamā būs vannas istaba. Ā un vakar manas vainas dēļ gandrīz saplēsu televizoru – stikla plauktiņi uzgāzās virsū ekrānam un nedaudz ieskrāpēja, televizors iet pilnīgi labi, bet no noteikta leņķa var redzēt divas baltas strīpiņas.

[11:54] Šorīt piecēlos ap 10:00, paēdu brokastis un atgūlos gultā, lai skatītos video. Tagad Mariss piedāvā pabraukāties ar savu mašīnu. Es vēl nevaru izdomāt, slinkums krāsoties un meklēt ko uzģērbt, jo laukā ir visai vēsi.

[13:43] Paēdu pusdienas un noskatījos video. Laikam būs jāiet atgulties un jāguļ pie telefona, hah, tik interesanta diena. Lai gan neko daudz šodien negribas darīt.

[16:25] Uztaisīju ātro šokolādes kūciņu un ēdu kopā ar saldējumu. Sanāca tik daudz, ka atlikušo nācās atdot māsai. Un taisot kūciņu, pamanīju, ka mums ir Laimas kakao pulveris. To arī pieliku klāt un atšķirība jūtama – garšo vairāk pēc šokolādes, nevis pēc kakao.

[22:10] Nu tad šim blogam būs nobeigums. ;D Biju pirmīt uz tikšanos ar vienu puisi. Aizbraucām uz Volzbahu, tikai baigi lija lietus – laukā īpaši negribējās staigāt. Daudz runājām. Viss likās neveikli, jo sen neesmu bijusi uz randiņu gājusi. Kādu stundu vai vairāk runājāmies, tad veda mājās. Toties mājās sakārtojām visas mantas pa sekcijas plauktiņiem. Tikko paskatījos filmu lielajā istabā, bet jātaisās gulēt. Nav ko darīt tāpat. Labi, tad jau līdz rītam.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s